Profesjonalna aranżacja wnętrz – FOORMA

Jesteś tutaj, gdyż zapewne szukasz najlepszego architekta wnętrz. Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Liczymy na to, że poświęcisz kilka chwil na zapoznanie się z tym, kim jesteśmy i co mamy do zaoferowania.

FOORMA to pracownia architektury wnętrz z bogatym doświadczeniem na terenie całego kraju. Na specjalną prośbę dojeżdżamy również w inne rejony Polski. Nasze biuro projektowe z Oświęcimia tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych architektów. Głównym obszarem działalności pracowni jest projektowanie oraz aranżacja wnętrz zarówno dla indywidualnych inwestorów, jak i dla firm. Współpracujemy z klientami z całego kraju  – między innymi w Krakowie, Katowicach, Tychach, Gliwicach, a także Chorzowie czy Rybniku.

Z naszej oferty wybierzesz projekt wykonawczy lub koncepcyjny. Wizualizacje 3D wykonujemy sami – nie zlecamy ich podwykonawcom. Dzięki takiemu podejściu możemy zaproponować niską cenę w stosunku do wysokiej jakości świadczeń. Możemy wykonać dla Ciebie kompleksowy projekt mieszkania lub też poszczególnych pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. W naszym portfolio znajduje się szereg realizacji całych domów oraz przestrzeni publicznych, przeprowadzonych na terenie Krakowa, Katowic i innych miejscowości.

Współpraca z architektem wnętrz z FOORMA jest gwarancją udanego procesu aranżu przestrzeni, która jest dla Ciebie ważna. Wykonaliśmy wiele oryginalnych projektów, które nie tylko cieszą oko, ale są praktycznymi obszarami w zależności od swojego przeznaczenia. Kraków, Gliwice, Katowice, Oświęcim, Chrzanów, Warszawa, Sandomierz, Przasnysz, Poznań – to tylko nieliczne z miejscowości, w których znajdują się nasze realizacje.

Umożliwiamy zamówienie projektu online (projektowanie zdalne) dla osób mieszkających za granicą.

Zapraszamy do współpracy lub ewentualnego doradztwa w kwestiach projektowych.

 

 

Dorota Pilor

Właściciel i główny projektant w pracowni Foorma
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej,
kierunku Architektura wnętrz w Gliwicach

Urodzona na Śląsku projektantka. Studentka Architektury Wnętrz Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Nagrodzona stypendium Rektora dla najlepszych studentów Wydziału Architektury. W swoim dorobku posiada realizacje w strefie wzornictwa przemysłowego, architektury wnętrz oraz identyfikacji wizualnych. Doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanych biurach architektonicznych. Firma posiada kontrakt z jednym z największych sklepów budowlanych w Polsce- CASTORAMA, świadcząc dodatkowe usługi projektowe. Dorota jest laureatką wielu konkursów w tym konkurs organizowanym przez firmę ROCA na projekt salonu łazienkowego z zastosowaniem produktów marki Laufen. Projekt opublikowano na łamach portalu Onet.pl. Zajęła I miejsce w konkursie Projekt Roku 2013 (w kategorii Projektowanie Architektoniczne), organizowanym przez Katedrę Projektowania Architektonicznego Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Ponadto, zdobyła wyróżnienie w konkursie na zagospodarowanie strefy rekreacyjno- sportowej wokół zbiornika wodnego w Bieruniu. Jej prace brały udział w wystawie w Pradze i Brnie, w IV edycji Międzynarodowego Konkursu dla Studentów Architektury z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Słowenii z cyklu: „CONTEMPORARY HOUSE Through the Eyes of Young Architects”. Projektantka ma na swoim koncie liczne publikacje. W swoich projektach kieruje się funkcjonalnością, a zarazem wysokim czynnikiem estetycznym.

projektowanie wnętrz łódź

Pan kot

Pomocnik projektanta

Urodzony w 2015 r w Bielsku Białej, kot Syberyjski. Niezmiernie sympatyczny, mistrz klawiatury.