Projektowanie wnętrz

Szukasz kogoś, kto podejmie się aranżacji Twojego domu lub mieszkania? Jesteś z Warszawy, Łodzi czy też innego miasta w Polsce? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy kreatywną pracownią architektury, która nie zawęża swojego działania jedynie do Śląska. Oferujemy usługi aranżacyjne na terenie całego kraju, przez co jesteśmy otwarci na współpracę z każdym potencjalnym Klientem. Wyróżniamy się dużą mobilnością, nieograniczonymi pokładami fantazji i zamiłowaniem do niuansów. Realizujemy wysokiej jakości projekty, ponieważ wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie

FOORMA – kreatywna aranżacja wnętrz

Najlepszy architekt wnętrz doskonale wie, jak połączyć oczekiwania Klienta z oryginalnością projektu i nowoczesną wizją. FOORMA to pracownia architektury wnętrz ze Śląska, którą tworzy zespół wykwalifikowanych pasjonatów. Zajmujemy się profesjonalną aranżacją wnętrz, tworząc wyjątkowe projekty całych mieszkań, domów, poszczególnych pomieszczeń oraz przestrzeni publicznych. Współpracujemy z firmami i inwestorami, projektując wnętrza w województwie Mazowieckim, Łódzkim czy Dolnośląskim. Często podejmujemy się aranżacji wnętrz w takich miejscowościach jak m.in. Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Gliwice, Tychy czy Katowice, ale efekty naszej pracy można podziwiać również w odległym Frankfurcie nad Menem czy w Olsztynie.

Kiedy warto zdecydować się na architekta wnętrz?

Jesteś w trakcie budowy domu, a może czekasz na wykończenie mieszkania? Każdy moment jest dobry, by zdecydować się na usługi z zakresu aranżacji wnętrz. Pozwolą Ci one na stworzenie przestrzeni Twoich marzeń. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem projektów konkretnych pomieszczeń, ale też doradztwem z zakresu materiałoznawstwa czy elektryki. Zdajemy sobie sprawę z zalet i ograniczeń materiałów wykończeniowych, znamy najnowsze trendy wnętrzarskie, a także gotowi jesteśmy poszerzać swoje horyzonty o Twoje pomysły.

Aranżacja i projektowanie wnętrz

Realizujemy projekty wykonawcze oraz koncepcyjne na terenie całej Polski. Sami wykonujemy wizualizacje 3D, co sprawia, że możemy zaproponować Klientom konkurencyjne ceny. FOORMA to biuro projektowe, które stawia na kompleksowość usług, umiejętnie łącząc estetykę wraz z funkcjonalnością projektu. Jeżeli zależy Ci na zatrudnieniu najlepszego architekta wnętrz, wybierz biuro projektowe FOORMA z siedzibą w Oświęcimiu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w zakresie projektu. Zachęcamy do kontaktu.

 

KONTAKT